bakıcı: sık ileri direktifleri hakkında sık sorulan sorular

sağlık koşulları bazı türleri, Alzheimer hastalığı gibi, bir noktada olsun sağlık hakkında kendi kararlarını mümkün olmayabilir anlamına gelmektedir. Bu durumlarda, istediğiniz tedavinin türüne talimatları yasal belgeler var yardımcı olur. Bu belgeler önceden direktifleri denir.

Devletler önceden direktifleri konusunda farklı yasalar var ve bunların uygulanmasını konum nasıl, bu yüzden nerede yaşadığınıza için kuralları öğrenmek için bir avukat ile kontrol edin.

Bu hukuki belge kalıcı bilinçsiz hale veya artık bilinçli kararlar verebilirsiniz eğer doktorlar yaşam destek prosedürleri kullanmak isteyip istemediğinizi belirlemenizi sağlar.

Onlar kullanabilir ya da nefes durdurmak eğer bir solunum cihazına koyarak gibi, ömrünü uzatmak olabilir herhangi bir tedavi kesintisi gerekip gerekmediğini doktorlar bildirir. Bir kişinin geri dönüşü olmayan bir komaya olduğunda bazı eyaletlerde, yaşam destek yiyecek ve su vererek içerir.

İki doktorlar komada ya konum ve kurtarmak olmaz ya da bir ölümcül hastalık var ve kendiniz için karar veremeyen karar sadece bir canlı irade yürürlüğe girer.

“Sağlık hizmetleri için avukat dayanıklı güç” sen artık onları kendiniz yapmak mümkün iseniz sizin için sağlık kararlar kimin devlet sağlayan bir belgedir. Eğer isim kişinin ajan ya da avukat-in-aslında denir.

belge bir ajan adı ve istediğiniz tedavileri belirtin veya sahip olmak istemiyorum sağlar. bir vasiyet aksine, ölümcül hasta veya yürürlüğe girmesi için vekaletname komada olmak zorunda değilsiniz. Bu sağlık kararlar için yeteneğinizi kaybedersiniz her zaman geçerlidir.

Eğer doktorunuz ya da çalışanları dışında, ajan olarak 18 yaşın üzerindeki herkes adlandırabilirsiniz. ajan hizmet için hiçbir yasal yükümlülüğü vardır ve tedavinin finansal maliyetlerin sorumlu tutulamaz. Sadece bir ajan bir seferde hizmet edebilir, ancak ilk seçim mümkün ya da rolü doldurmak için istekli değilse doldurmak için diğer maddeler adlandırabilirsiniz.

wil Yaşam; Temsil yetkisi