barre egzersiz size dansçının vücudu verebilir?

Hiç bir dansçı vücuda sahip rüya? Bir barre tabanlı egzersiz sadece bilet olabilir. Bu buzzed-ilgili yöntem klasik dans hareketleri esinlenerek ve destek için bir bale barı kullanır. Uzmanlar egzersiz yalın, balerin esque vücudu heykel için ideal olduğunu söylüyorlar.

Barre sadece her kas grubu hakkında çalışır. “Sen karın, bacaklar, glutes ve üst vücut hedef olacak,” Fred DeVito, ülke çapında yerleri ile Exhale spa kurucularından diyor.

DeVito düzenli barre yaparsanız, düz abs, heykel silah, yalın uyluk ve sıkı arka görürsünüz diyor. onunla birlikte kardiyo birkaç gün yapmayı planlıyoruz.

Barre dans, yoga, pilates, esneklik ve dengeleme çalışmaları birleştirir. Bu sıkma ya da kas veya kas sözleşme odaklanmak anlamına izometrik egzersiz, var. Sen uzakta barre veya bir hasır üzerinde birçok barre bir bale yanında hamle, ve diğerleri yok. Sen ışık el ağırlıkları kullanabilirsiniz. Çoğu barre sınıflar bu temel hamle dahil

PliÃsquats. Klasik bale hareket Bu büküm bacaklar için mükemmeldir. ayak parmakları işaret ile, dizlerinizi bükmeye edeceğiz ve bodur pozisyona vücudunuzu indirin. Bu dörtlü kasları, glutes ve buzağılar kadar patlar.

Birçok Barre sınıflar darbeli pliÃs ve iç-uyluk sıkar gibi plià farklı varyasyonları içerir. Bir pliÃsquat atlama (bir atlama ardından pliÃsquat) yaparak bu temel hareket ısı açabilirsiniz.

Tahta. Bu mükemmel bir çekirdek güçlendirici olduğunu. En iyi etki için, hala ve düz vücudunuzu tutun. çekerek abs Engage. Temel önkol tahta mükemmel bir temel egzersiz, DeVito diyor. Sizin sınıf öğretmeni farklı kasları hedef yan plakalar gibi varyasyonları kullanabilirsiniz.

Ab bukleler. Egzersizi senin abs ve çekirdek güçlendirilmesi aslar vardır. şeyleri değiştirmek için, temel krizi üzerine darbe egzersizi, turna egzersizi veya diğer varyasyonları yapabilir.

Barre egzersiz sınıfları, çevrimiçi egzersiz ya da DVD aracılığıyla bulmak kolaydır. Stüdyolar ve spor salonları kardiyo, barre Çekirdek Fusion Barre ve interval antrenman barre gibi, özel sınıfların yükleri ile onların oyunu kadar yükseltti var.

Ama bunun başlamak için temel barre ayrılmamak için en iyisi bulabilirsiniz, DeVito diyor.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …