bebek araç koltuğu seçme: tiplerini, güvenlik ve daha fazlası

Alış ve bebeğiniz için bir araba koltuğu yüklemeden aya bir gezi için otomatik donatım gibi bir çok hissediyorum. , Çapa kemer ve yüceltmek için, ağırlık limitleri güvenli tokaları için mandal vardır.

senin sabır düz yörüngeye girmeden önce, araba koltukları bu kolay takip kılavuzunu okuyun. İhtiyacınız ve nasıl kendinizi deli olmadan yüklemek için hangi araba koltuğu edinin.

Neden bile bir çocuk koltuğunu gerekiyor? bu otomobil güvenliği önemli bir parçası olduğu için. Çocuk koltukları hayat kurtarır.

Bebeğiniz güvenli bir araba koltuğu sarılı ise, bir araba kazasında ölme onun riski CDC göre,% 71 oranında iner.

Infectio dan Bebek korunması; Bebeğin Vizyonu: Your Baby görün neler; Bebeğinizin Egzama için Yardım

Oysa satın alma ve bir araba koltuğu ezici görünebilir yükleme. yerel bebek supercenter koridorlarda dolaşmak, araç koltuk sayısının çokluğu ve çeşitliliği baş dönmesi yapabilir.

korkutmak alamadım. Tüm çan ve ıslık ile en pahalı koltuğunu satın almak zorunda değilsiniz.

Sadece üç şeyi dikkate almak gerekir

İşte çocuğunuzun yaşı, ağırlığı ve boy dayalı bir koltuk seçmek için nasıl CDC hızlı bir kılavuz

2. Kullanım arkaya dönük koltuk doğum. Çocuğunuzun kilo koltuğunun ağırlık limiti izin daha yüksek olmalıdır.

4 yaş 2 ve en fazla 40 lira. ileriye dönük bir çocuk koltuğunu kullanın.

Los İşitme Erken İşaretler; Your Kids Koruyun: Sizin Shot alın; Kreşler de Mikroplar: Sorular Ask

8 VEYA 9 inç boyunda 4 metreye kadar 4 yaş. Bir kemer konumlandırma yükseltici koltuk kullanın. Her zaman arka koltukta çocuklar tutmak.

9 inç boyunda 8 yaş VE / VEYA 4 fit sonra. (Bir yükseltici koltuk olmadan) Emniyet kemerleri Tamam. Ama çocuğunuz yetişkin emniyet kemerleri düzgün uygun kadar bir yükseltici koltuk kullanmaya devam etmelidir. Nasıl bilebilirsin? kucak kemerinin konumunu ve çocuğunuza omuz kayışını kontrol edin. değil mide – kemerin üst uyluk olmalıdır. değil boyun – omuz kemeri göğüs üzerinde olmalıdır.