bireyin lupus uzman, lupus beyin sis ile başa çıkma

Ben bu saçma gelebilir biliyorum. biz bile başlamadan önce, ben bile kim olduğunu bilmiyorum. Ben her şeyi unutmadan neden Yani biz, bana yardım etmek sadece bunu yapmak gerekir.

Ben Eric.

Teşekkürler. Eh, sen erkeksin. Yani bir Eric olmalısın. Ve … Yine kimim? Christine değilim.

Sen Christine konum; (Ağızdan)

Christine duyuyorum.

Sen Christine sensin. Umm, ama ben Stacy değilim …

Ben Stephanie değilim …

Bugün sadece çok sisli duyuyorum.

Ben hepimiz olur bence …

Beyin sis.

… Bir nokta veya başka, beyin sis de.

Ve bu bize önceden uyarmak değil. Bu Hey, bugün geliyorum “, demiyor.

Buraya gelmeden önce, ben bilgisayar başında oturuyordum ve ben Vay, adam “dedi. Benim telefon numarası -. Ben “böyle Sadece bu küçük şeyler onu unuttum, ama sinir bozucu.

Evet, o da davetli değil. Hayır, ben gelip beyin sis davet etmedim, ama burada.

Komşumun küçük kızlardan biri Girl Scout çerez satan evimize geldi. Ve adresi noktada, ben tamamen boş gitti. Orada annesinin ayakta ve onun küçük kız kardeşi, biliyorum. Ve nihayet bana geldi ve ben onu yazmayı başardı. Ama bu çok korkutucu bir an bir şey unutmak, oldu …

… bilmen gerekir.

… Basit. Evet.

Eğer size hayatınızın her gün sürücü evinize giderken sürüş yaparken Bilirsin, birlikte bu gidiyor, bu korkutucu. Ve sen sürüş konum ani elinizin arkasına ve gibi tüm yönleri biliyor ve sen gidiyorsun hiçbir ipucu var. bir; tha; korkutucu bir andır, you’r çünkü; sürme. Ve nasıl B. noktadan noktaya A almak için hiçbir fikrim yok

Ve noktasından B noktasına A tahrik ettik …

… birçok zaman; (Ağızdan)

… birkaç defa.

düzenli bana oluyor başladığımda, bu neyin neden olduğunu benim doktor, bilirsin, diye sordu. Ve onlar gerçekten ya, anlamıyorum. Ve ben, şey, ben hızlı bir düzeltme istiyoruz edildi. Ben bir hap almak istiyorum, ve bunu uzağa gitmek istiyorum, ve ben yine beni olmak istiyorum. Ve ne yazık ki olamaz. Ve şimdi bize bir parçası.

Hepimiz farklı bir şekilde deneyim. Aynı zamanda, beni ve Stephanie ile uzun Christine ile veya daha kısa sürebilir. Ve böylece biz hayatımızı yönetilebilir hale getirmek için istihdam ne, o zaman sadece daha bilimsel bir çözüm ortaya çıkabilir edersiniz kadar var.

Sizler, mağazaya gitmiş park ve geri çıkıp kaç senin arabanı bulamıyorum var?

(Herkes ellerini kaldırır.)

Evet. Modern teknoloji – cep telefonu kullanımı. kendi yararınıza kullanın. o senin araba, bir fotoğraf çekin. mağazaya gitmek kez ve sonra, girişin Başka bir resim çekmek. Arabanızı bulmaya çalışıyorum alışveriş sonra ve üç saat boyunca etrafında merak değiliz.

Benim için söylemek istiyorum, kendimi iyi hissetmiyorum, hatta sadece meşgul ve çok fazla var değilim eğer çoğu gün, yani, ben tam anlamıyla, evi terk etmek kapımı, ben bu küçük notlar kraliçesi değilim. Ve ben “anahtarlarınızı unutma.”, Koyacağım “İlacını unutma.” Bu benim; ve arkadaşları; kapıda.

Düzenledi.

Ve ben “kapıyı kilitle.”, Diyecekler Ve, biliyorsun, arkadaşlarım bana gülerler. Onlar Evin her yerinde Post-Onun görmek ve bu benim hiledir.

Hatta “dişlerini fırçalayın.”, Benim banyoda notları “İlacını al.

Ben telefonla kendi telefon numarasını bıraktım. Eğer numarasını biliyorsanız – Birisi, “Ben geri arayabilir miyim” Tabii, diyor Çünkü eğer. İyi şanslar; (Gülüşmeler)

Ben bunu da Post-it notlar kullanmak ile yaşıyoruz kişi için önemli olduğunu düşünüyorum. Çünkü bir şeyler yapmak kocam tarafından defalarca söylendi. diyor Ve sonra ben “bunu mu?”, onu iddia edecektir

“Hayır, bunu yapmamı söylemedi.”

Ve o “Ah evet, ben yaptım” diyor.

Bu harika bir şey olurdu – Onu çok yapmak için, bana evet o dedin, bana hatırlatmak için notlar bırakmak. Ve evet, ben onu halletmek gerekir.

Eh, bu yüzden, nasıl bizim sevdiklerinize oluştuğunu değişikliği iletişim do? Eğer izin verirseniz lupus, başka bir parça alıyor çünkü …

(Kesinlikle, Ümmü)

… Kimliğimizin …

sanki yeterince almadı?

… Zaten.

Peki biz bu bizim aile üyeleri bir noktaya bu hastalığın üzerinde güçsüz olduğunu anlıyoruz gerçekten bir sevgi dolu bir şekilde iletişim kurabilir, ve gerçekten psikolojik olarak bizi etkiliyor değil mi?

Eh, onlar anlamak gerektiğini düşünüyorum, evet, birbirlerine kızabilir için gidiyoruz. Bu olacak. Ama ben iletişim hatlarını açık tutmak ne dedi çizgisinde düşünüyorum.

Ve ben bilerek ve söyleyerek meselesi, çok düşünüyorum “Bugün kötü bir beyin bir gün. Yarın. Bu öğleden sonra olmayabilir. Ama şu anda, kötü bir beyin gün olmayabilir.”

Ve ben o zor olduğunu bulmak. dış insanlar dışında kamu, bizim arkadaşlar, bizim aile için – bu karşılaşmayan olanlar – onlar sadece unutkan bir gün ve unutkan değil yanında olduğumuzu biliyoruz. Yani, onlar gelip gidebilirsiniz, do not get it.

Ve bazen, beni şahsen, bunu seslendirmek istemiyorum. o hatırlatıyor çünkü …

… Oluyor ne.

Sağ. Ve bu yüzden bana söylemek için, bilirsin, ben bunu biraz kaybediyorum zor.

Ben başkasının olabilir daha kendimizi zor olduğunu düşünüyorum.

Evet.

Ve ne zaman, gibi sai sinir bozucu; Biz bu bilmeli biliyoruz … biliyoruz. Ve bu lupus şimdi başka alevlenme olduğunu. Ve biz başka bir belirti gibi kabul etmek zorunda. Çok fazla, çünkü bizim eklem ağrısı, ya da yorgunluk, ya da bizim döküntü, ya da ne var gibi kabul etmek zorunda …

… gerçeklik.

… Bir gerçeklik ve lupus bulmacanın bir parçası. Ama siz bunu kabul etmek bana hatırlatmak zorunda kalacak; (Gülüyor)

Christine Miserandino bloglar, yazar ve lupus yaşam hakkında konuşuyor lupus savunucusudur.

Lupus savunucusu Christine Miserandino lupus yaşamanın ipuçları, tavsiye ve başa çıkma stratejileri sunar; Video izle