bronz planı

Bir devlet Pazarda, yukarı sağlık sigortası beş seviyelerine olabilir. felaket kapsama dışında – her planı tasarım metal türü almıştır. Yani bu metal planları denilen duyabilirsiniz. Her plan tasarımı gerekli tüm sağlık yararları kapsamalıdır.

yararları en küçük miktarı. Bu bir sağlık planı gümüş, altın, platin ya da planı olarak sağlık hizmetlerinin doğru kadar ödeme anlamına gelir; En düşük prim. Bir bronz planı için her ay daha az ödeme daha yapacağınız bir gümüş, altın, platin ya da planı için; Yüksek dışarı cepten maliyetleri. bronz planı ile, genellikle böyle bir doktor görme ya da gümüş, altın, platin ya da planı elde edeceğinizden daha, bir reçete doldurma gibi bir sağlık hizmeti almak her zaman daha fazla ödeme.

Bir bronz düzeyinde planı Pazarda dört metal planı düzeylerinin en az bir kapsama sahiptir. Pazarda sağlık sigortası satan bir şirket devlet Pazarı birine sahip olmayabilir bu yüzden, bir bronz seviye planı sunmak zorunda değildir.

Birçok doktor randevuları veya birçok reçeteli ilaçlar ihtiyaç beklemeyin bronz düzeyinde bir sağlık planı sizin için iyi bir seçim olabilir. Ortalama olarak, bir bronz planı ortalama toplam sağlık harcamalarının% 60 ödeyecek ve yaklaşık% 40 ödeyecek.

Bronz planları var

sağlık sigortası yardıma mı ihtiyacınız var? Kişiselleştirilmiş eylem planı almak için birkaç soruları yanıtlayın.