bulimiya nervoza-belirtiler

bulimia belirtileri şunlardır

insanlar genellikle gizli sağlıksız düşünce ve davranışlarını tutmak ve bir sorun olduğunu inkar edebilir, çünkü Bulimia ve diğer yeme bozuklukları, teşhis etmek zor olabilir. başkasının bulimia belirtileri fark eder ve o ihtiyacı olan yardım aramaya kişiyi teşvik kadar sık ​​sık bir kişinin değerlendirme ve tedavi almazsınız.

Bir kişinin bulimia olabilir ortak işaretler zaman kişi

Tekrarlanan tıkınırcasına yeme ya da çoğu insan daha gıda büyük miktarda yeme olur benzer bir durumda, kısa bir süre içinde (2 saat veya daha az); Sık sık, kusma oruç kendinizi yapım çok fazla egzersiz, ya da laksatifler, diüretikler, ipeka şurubu veya lavman kötüye ederek yedim kalori (tasfiye) kurtulmak. Bu ilaçların yanlış kullanımı ciddi sağlık sorunlarına ve hatta ölüme yol açabilir; ne kadar yemek üzerinde kontrol kaybı hissi; overeating utanıyorum ve kilo çok korkulu hissetmek; vücut şekli ve ağırlığına benlik saygısı ve değer oturtmakta; vücudunuz gıda hakkında düşünme, ya da diğer görevler sizi oyalar o kadar çok diyet.

yemek ve diğer insanların etrafında yemez hakkında çok gizli olduğu; gıda gizlice ya da evde yemek gizler. Sen eksik yiyecek o büyük miktarda fark edebilirsiniz; sık sık kilo değişiklikleri vardır. Örneğin, kişinin kazanç ve kısa süre içinde kilo büyük miktarda kaybedebilir; düzensiz adet döngüleri vardır; egzersiz ile meşgul görünüyor; Genellikle diyet, kilo ve vücut şekli bahsediyor; laksatifler ve diüretikler overusing gibi görünüyor; potasyum veya diğer kan elektrolit dengesizlikleri düşük düzeyi vardır; hasta görünüyor ya da belirtiler varsa böyle bir; Diş çürüğü veya diş minesinin aşınması; dişetlerinde veya ağız yaraları Sore; Kuru cilt; Gevşek cilt; İnce ya da donuk saçlar; Şişmiş tükrük bezleri; Şişkinlik veya dolgunluk; Enerji eksikliği; kendine bağlı kusma eklemleri eller veya nasır sırtında diş izleri.