çekici enfeksiyonları: hasta değil nasıl elde öğrenmek

Mide gribi. Suçiçeği. Pembe göz. Strep boğaz. Bu hatalar hızlı yayıldı. Henüz belirtileri olmayan bir kişiden grip gibi bazıları, yakalayabilirsiniz.

Klinisyenler ve sağlık departmanları H1N1 Gribi ve Kardiyovasküler Hastalığı (Kalp Hastalıkları ve İnme) Olan Hastaları görmelisiniz: Geçici Rehberlik ve Sağlık Sağlayıcılar için Devlet ve Yerel Halk Sağlığı Ajanslar için Hususlar; Bu belge geçici rehberlik sağlar ve gerektiğinde güncellenecek; H1N1 Gribi (Domuz Gribi): Genel Informatio; Aşağıdaki bilgiler kalp hastalığı, inme ve kalp-damar hastalığı olan kişiler için önemlidir; bir iki hafta koruyun …

Mikroplar her yerde vardır. çekici enfeksiyonlar net ailenizi tutmaya yardımcı olmak için bu beş basit adımları izleyin.

Sen hasta almak zorunda değilsiniz. Birçok ortak bulaşıcı hastalıklar için bir aşı var.

Aileniz kendi aşılar üzerinde güncel olduğundan emin olun. Yani henüz vardı değil varsa (ayrıca Tdap denir) Tetanos / difteri / boğmaca aşısı güçlendirici almalısınız yetişkin içerir. Sonra bir difteri / tetanoz almalısınız veya Td, her 10 yılda bir rapel. 60 yaşın üzerindeki insanların zona önlemek için bir çekim almalısınız. İnsanlar 65 yaş ve üzeri iki pnömoni çekim almak gerekir. Ve en herkes üzerinde 6 ay yaşlı bir yıllık grip aşısı almalısınız. Yetişkinler de onlar çocuklar gibi alamadım herhangi bir aşı gerekebilir.

Daha fazla çekim hastalık yaymak için daha az şansı demektir, unutmayın.

CDC “do-it-yourself aşı.” El yıkama aramaları Bu parçalarını mikropları durdurmak için yapabileceği en kolay şeylerden biri. emin olmak için şu adımları izleyin

sabun ve su yok mu? en az% 60 alkol içeren bir el temizleme kullanın.

Ne zaman ellerinizi yıkayın gerekir?