çocuk güvenliği: Hava kirliliği – Konu genel bakış

Sis ve partikül madde (örneğin polen, is ve toz gibi), hava kirliliği örnekleridir. hızla nefes ve kilolarına kirlilik göreceli yüksek konsantrasyon nefes çünkü Çocuk akciğerleri, hava kirliliğinin zararlı etkilerine karşı özellikle duyarlıdır.

Ebeveynler yardımcı olmak üzere domuz gribi hakkında sık sorulan soruların yanıtları için üç pediatrist döndü bazı çocuklar diğerlerine göre daha fazla risk altında mısınız;? Nasıl domuz gribi geldiğinde o 1 numaralı soru veliler var var “Çocuğumu koruyabilirim.? ? çocuklarda domuz gribi belirtileri nelerdir senin şehirdeki domuz gribi vakası var eğer okula çocuklarınızı almalı; İşte onlar söylediklerini var.

Hava kalitesi indeksi 151 veya üzerinde olduğunda çocuğunuzu dışarı almayın. 1 Bu indeks genellikle haberlerde bildirilmiştir. Ayrıca http://airnow.gov adresten bulabilirsiniz; Erken yaz aylarında sabah ve duman gelişebilir günlerde dışarıda gidin. günlerde hava durgun olduğunu ve sıcaklıkların orta-geç öğleden sonra 90 ° F (32 ° C), sis düzeyleri genellikle tepe üzerinden ulaşmak; yoğun trafik ile uzak bölgelerde uzak durun.