Çocukluk çağı akut lenfoblastik lösemi tedavisi (pdqто): Bu özet tedavi [] değişimleri- (/ 02/2014 05)

PDQ kanser bilgileri düzenli olarak gözden geçirilir ve yeni bilgiler kullanılabilir olduğunda güncellenir. Bu bölümde yukarıda tarih itibariyle bu özet yapılan son değişiklikleri açıklar.

Kronik miyeloid lösemi (KML) nadir cancerthat kan hücreleri ve kemik iliğini etkiler olduğunu. Bu kan hücrelerinin yapıldığı kemik içindeki yumuşak kısım var; Tedavi Eğer remisyon içine gitmek yardımcı olabilir. Çoğu insan için, bu kanser tamamen gitti anlamına gelmez, ama o eskisinden daha az aktif olduğu anlamına gelmez. Remisyon yıllarca sürebilir; KML genellikle daha sonra orta yaş ya da başlar. Onun belirtileri yavaş yavaş gelmeye eğilimindedir. Yorgun olmak çalışıyor olmadan kilo kaybetme veya benzeri Birçoğu …

Bu özet ve editoryal bağımsız PDQ Pediatrik Tedavi Yayın Kurulu tarafından yazılmış ve korunur. özet literatür bağımsız bir inceleme yansıtır ve ya NIH bir politika deyimi temsil etmez. özet politikaları ve PDQ özetleri muhafaza PDQ Yayın Kurulu rolü hakkında daha fazla bilgi Bu PDQ Özet ve PDQ ‘ın Kapsamlı Kanser Veritabanı sayfalarında Hakkında bulunabilir.

Bu bilgiler, üretim ve Nationa tarafından sağlanır; cance; Enstitü (). yazılı beri bu konudaki bilgiler değişmiş olabilir. En güncel bilgiler için, Nationa temasa; cance; http Internet web sitesi üzerinden Enstitüsü: /; cancer.gov veya 1-800-4-KANSER diyoruz.

 Ulusal Kanser Enstitüsü Halkla İlişkiler