çocukluk santral sinir sistemi tümörleri embriyonal tedavi (pdqто): yeni tanı konmuş medulloepithelioma ve ependymoblastoma tedavisi [] -treatment

hangi yeni teşhis medulloepithelioma ve ependymoblastoma tümörlerin taban tedavisine az veri vardır. Tedavi düşünceler genellikle diğer embriyonal tümörler olan yüksek riskli Medulloblastomlu çocuklar ve 3 yaşındaki çocuklar için olanlar ve tanı anında genç aynıdır. (3 yaşında ve daha fazla bilgi için bu özet Genç bölümleri Yaşlı Yüksek Risk Medulloblastom ve medulloblastom Çocukları Olan Çocuklara ÜZERİ 3 Yıl bakın.)

Kanser önleme kanserine yakalanma şansını azaltmak için alınan bir eylemdir. kanser engelleyerek, bir grup ya da nüfus kanseri yeni vaka sayısı azaltılır. Umarım, bu kanserin yol açtığı ölümlerin sayısını düşürür; başlangıç ​​yeni kanserlerin önlenmesi için, bilim adamları, risk faktörleri ve koruyucu faktörlerin bakmak. kansere yakalanma şansınızı artıracaktır bir şey koruyucu bir kanser denir kansere yakalanma şansınızı azaltan bir kanser risk faktörü, bir şey denir …

Mevcut Klinik Araştırmalar

Şimdi çocukluk ependymoblastoma ve çocukluk medulloepithelioma ile hasta kabul kanser klinik çalışmaların bireyin listeden ABD klinik araştırmalar için kontrol edin. Klinik çalışmaların listesi, yer, ilaç, müdahale, ve diğer kriterler ile daralmış olabilir.

klinik çalışmalar hakkında genel bilgiler de Web sitesinden edinilebilir.

Referanslar

Bu bilgiler, üretim ve Nationa tarafından sağlanır; cance; Enstitü (). yazılı beri bu konudaki bilgiler değişmiş olabilir. En güncel bilgiler için, Nationa temasa; cance; http Internet web sitesi üzerinden Enstitüsü: /; cancer.gov veya 1-800-4-KANSER diyoruz.

 Ulusal Kanser Enstitüsü Halkla İlişkiler