dabrafenib

Bu sayfa dabrafenib ve bu ilaç, araştırma sonuçları ve devam eden klinik çalışmalar kullanımı hakkında daha fazla bilgi için bağlantılar bir koleksiyon hakkında kısa bilgiler içermektedir.

Dabrafenib için FDA onayı

Dabrafenib tek başına kullanılmak üzere onaylanmış veya trametinib ile tedavi

Dabrafenib da diğer kanser türlerinin tedavisinde çalışılmaktadır.

İlaç Sözlüğü Tanımı – Detaylı bilimsel tanımı ve bu ilacın diğer isimler.

Dabrafenib – şunları içerebilir, bu ilaç hakkında önemli bir bilgi yatıyordu dili özeti

İlaçlar genellikle tedavisinde yardımcı ya da için onaylanan dışındaki koşullar önleyebilir olmadığını öğrenmek için çalışılmaktadır. Bu hasta bilgi formu ilacın onaylı kullanımları için geçerlidir. Ancak bilgilerin çok da çalışılmaktadır onaylanmamış kullanımları için geçerli olabilir.

Kanser tedavisinde bu ilacın kullanımı ile ilgili bilgiler – Kanser Tedavileri Hedeflenen.

Klinik Çalışma Sonuçları: – Bu ilaç, arka plan bilgileri ve nasıl deneme yapıldı için önemli klinik çalışma sonuçlarının Hedeflenen Terapi İki Türleri birleştiren Gelişmiş Melanom ile Bazı Sağkalımı geliştirir.

Yeni Tedaviler Gelişmiş Melanom için Outlook Değişiyor – Bilgi Bu ilaç hakkında gelen.

MEK: Tek İlaç Hedef Çoklu Kanserlerinde Promise gösterir – Bilgi Bu ilaç hakkında gelen.

Şimdi hasta kabul kanser klinik çalışmaların listeden denemeleri için kontrol edin – Dabrafenib için Klinik Çalışmalar bulun.

Önemli: Bu sayfadaki ilaç bilgi eğitici olması gerekiyordu. Bu tıbbi tavsiye için bir yedek değil. bilgi bunu kullanırken alınması gereken tüm olası kullanımları, eylemler, etkileşimleri veya yan bu ilacın etkilerini, ya da önlem kapsamıyor olabilir. daha fazla spesifik sağlık durumu hakkında bilgi ve bu ilacın kullanımı için profesyonel sağlık bakımı bakınız.