Daha iyi bir pizza oluşturmak

onun sevdiği gıdalar listesi için herhangi bir çocuk isteyin ve ben 10 üzerinden dokuz kez pizza yapar kesmek, acıkmak bir yığın bahse girerim. Allrecipes 2002 Comfort Foods Poll pizza 40.000 ‘den fazla katılımcılar arasında altıncı en popüler yemek sırada yer aldı: Bu da, biz büyümek şey olmak görünmüyor.

Domates ürünleri. Domates likopen, pembe greyfurt ve karpuz bulunan bir antioksidan içerir. Çalışmalar meme, kolon, akciğer ve prostat kanserine karşı korunmasına yardımcı olabilir göstermektedir. pişirilmiş veya işlenmiş domates gıdalar aslında çiğ domates daha fazlasını içerir ve (zeytinyağı gibi) biraz yağ vücut dokularına daha kullanılabilir hale getirir;: likopen ararken orada takip etmek iki kural vardır Zeytin ve zeytinyağı. Zeytin antioksidan hidroksitirosol içerir. Onlar da bir flavonoid bakımından zengin gıda olarak kabul edilir ve bu tür yiyeceklere insanların çeşitli kanser türleri geliştirmek için daha az olasıdır konum; Soğan ve sarımsak. Hem organosulfer bileşikler olarak adlandırılan anti-karsinojenik bileşikler içermez. Çin’de Erkekler dünyanın prostat kanseri en düşük oran ve sarımsak, arpacık açısından zengin bir diyet var ve soğan bir nedeni olabilir. soğan ailede bitkiler antitümör aktivite ile diğer fitokimyasallar içerir.

Ama pizza yemeye ve hareketsiz sağlıklı yiyebilir? Cevap Topingler yatıyor ve daha İtalyan pizza, daha iyi.

Sürece İtalyan pizza zeytinyağı bir dokunuş ile yapılmış bir ince ve Salah (yağlı) kabuk ile otantik olduğu gibi, kabuk hiç fena değil. Pişmiş domates, zeytinyağı ve baharat ile yapılan pizza sosu dolu top ve antioksidanlar güzel bir doz alıyoruz.

peynir için bize getiriyor: Peynir iyi bir protein kaynağıdır ve B vitamini-12, kalsiyum, D vitamini, ve diğer vitaminler ve mineraller bulunur. Ama aynı zamanda yağ, doymuş yağ ve kolesterol katkı, bu yüzden denize gitmez. evde pizza yapıyorsanız, neredeyse yarısında yağ ve kolesterol düşürmek için yarı yağsız mozzarella ve az yağlı keskin Kaşar kullanın.

Son zamanlarda İtalyan çalışmada Pizza test birçok İtalyan gıdaların çoğu kanser alarm panelleri söz gösterdi bildirdi. Haftada bir dilim ya da daha fazla yiyen insanlar özofagus kanseri% 59 daha az risk, ağız-kavite ve farenks kanseri% 34 daha az risk ve diğerlerine göre kolon kanseri% 25 daha az risk vardı. Araştırmacı Silvano Gallus, Doktora, o kısmen bu etkiyi açıklayabilir pişmiş domates koruyucu bileşik olduğunu inandığını söyledi.

İşte antikanser potansiyeli ile pizza malzemeleri son araştırmalara göre, vardır

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Tavuk, Çikolata, Salatalar, Tatlılar, Çorba