kıkırdak (sığır ve köpek balığı) (pdqто): tamamlayıcı ve alternatif tıp [] -genel kam bilgi

bütünleştirici tıp, şifa felsefeler geniş bir -Kapsar yaklaşımları ve tedaviler olarak adlandırılan -Ayrıca Tamamlayıcı ve alternatif tıp (CAM). bunun yerine, geleneksel tedavi kullanıldığı zaman, geleneksel tedavilere ek olarak kullanıldığında bir tedavisi, genel olarak, tamamlayıcı olarak adlandırılan, genellikle alternatif olarak adlandırılır. (Konvansiyonel tedaviler yaygın olarak kabul ve ana tıp camiası tarafından uygulanan olanlardır.) Nasıl kullanıldıkları, bazı tedaviler ya tamamlayıcı ya da alternatif olarak kabul edilebilir bağlı. Tamamlayıcı ve alternatif tedaviler, hastalığın önlenmesi stresi azaltmak, önlemek veya yan etkileri ve belirtileri, ya da kontrol azaltmak veya hastalığı tedavi etmek amacıyla kullanılır.

Bu tamamlayıcı ve alternatif tıp (TAT) bilgi özet bir tedavi ve kanser olan insanlar için yardımcı madde olarak süt devedikeni kullanımı genel bir bakış sağlar; özet süt devedikeni, laboratuar çalışmaları ve klinik çalışmalarda, süt devedikeni kullanımı ile ilişkili yan etkileri hakkında açıklama gözden kısa bir tarihini içerir; Bu özet aşağıdaki anahtar BİLİŞİM içerir; Süt devedikeni olan meyve ve tohumları 2.000’den fazla yıldır kullanılmaktadır olduğunuz bir bitkidir …

Tamamlayıcı ve alternatif tedaviler dikkate kanser hastalarının kendi doktor, hemşire veya eczacınıza bu kararı tartışmak gerektiği gibi onlar-cekti herhangi bir terapötik yaklaşım, bazı tamamlayıcı ve alternatif tedaviler standart tedavi ile müdahale edebilir ya da geleneksel tedavi ile birlikte kullanıldığında zararlı olabilir çünkü.

Bu bilgiler, üretim ve Nationa tarafından sağlanır; cance; Enstitü (). yazılı beri bu konudaki bilgiler değişmiş olabilir. En güncel bilgiler için, Nationa temasa; cance; http Internet web sitesi üzerinden Enstitüsü: /; cancer.gov veya 1-800-4-KANSER diyoruz.

 Ulusal Kanser Enstitüsü Halkla İlişkiler