koenzim Q10 (pdqто): tamamlayıcı ve alternatif tıp [] kam hakkında daha fazla bilgi edinmek Yapılır

Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp Ulusal Merkezi (NCCAM)

PubMed CAM

NCCAM ve Tıp NIH Ulusal Kütüphanesi (NLM) ortaklaşa PubMed, CAM ile ilgili dergi atıfları bulmak için ücretsiz ve kolay kullanımlı bir arama aracı üzerinde CAM geliştirdi. NLM en PubMed kaynakça veri tabanında bir alt kümesi olarak, PubMed CAM bilimsel dergilerden CAM-ilgili makaleler için 230.000’den fazla referanslar ve özetleri bulunmaktadır. Bu veritabanı aynı zamanda kullanıcıların tam metin makaleleri görüntülemek için izin 1.800 üzerinde dergilerin web sitelerine bağlantılar sağlar. (Bir abonelik veya başka bir ücret tam metin makaleleri erişmek için gerekli olabilir.) PubMed CAM NCCAM Web sitesi aracılığıyla kullanılabilir. Aynı zamanda “Sınırlar” sekmesini seçip bir alt kümesi olarak “Tamamlayıcı Tıp” seçerek NLM PubMed kaynakça veritabanı sayesinde ulaşılabilir.

Kanser Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp Ofisi

Kanser Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp Ofisi (OCCAM) tamamlayıcı ve alternatif tıp (CAM) alanında faaliyetlerini koordine eder. OCCAM CAM kanser araştırmaları destekler ve kanser sağlık sağlayıcılarına lı CAM ve Web sitesi aracılığı ile kamuoyuna hakkında bilgi sağlar.

Ulusal Kanser Enstitüsü () Kanser Bilgi Servisi

ABD sakinleri 8:00 8:00 Cuma’ya 1-800-4-KANSER (1-800-422-6237) Pazartesi ücretsiz Kanser Bilgi Servisi ücretli çağırabilir. Eğitimli bir Kanser Bilgi Uzmanı sorularınızı cevaplamak için kullanılabilir.

Gıda ve İlaç İdaresi

Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) onlar güvenli ve etkili olmasını sağlamak için ilaç ve tıbbi cihazlar düzenler.

Hangi Besin; Sen Eksik?