mısır kabuk: kullanımlar, yan etkileri, etkileşimleri ve uyarılar

Agrostemma githago, Cockle, Mısır Campion, Mısır Gül, Taç-of-the-Field, Neguilla, nielle, nielle des Blas Å’illet des Champs, Mor Cockle.

Mısır kabuk bir bitkidir. kökler ve tohumlar ilacı yapmak için kullanılır; ciddi güvenlik endişelerine rağmen, insanlar sıvı retansiyonu, öksürük, adet bozuklukları, solucanlar ve sararmış cilt (sarılık) için mısır kabuk alır; Mısır kabuk tohumları bazen kanser, tümör, siğiller tedavi ve rahim şişme ve göz ‘ın kornea ve konjonktiva şişmesi neden için doğrudan cilde uygulanır; Kök bir viral veya bakteriyel enfeksiyon (exanthemata) ve hemoroid bağlı ani cilt kırılma çıkışları tedavi edilmesi için deriye tatbik edilir.

mısır kabuk işe yarayabilecek nasıl bilmek yeterli bilgi mevcut değildir.

Yetersiz Kanıt fo; Moût TARAFINDAN ALINAN; Sıvı tutulması; Öksürük; Menstrüel bozukluklar; solucanlar; Sarılık; Diğer durumlar. SKI UYGULANAN; kanserler; tümörler; Siğiller; rahim şişme; göz (konjonktiva ve kornea) şişmesi neden; Cilt break-çıkışları; Hemoroid; Diğer durumlar. Daha kanıt bu kullanımlar için mısır cockle etkinliğini değerlendirmek için gereklidir.

Mısır kabuk ağızdan almak GÜVENLİ OLMAYAN olduğunu. İçinde bulunan birkaç kimyasallar zehirli olarak kabul edilir. Zehirlenme belirtileri ishal, salya akması, baş dönmesi, kusma, felç, solunum güçlüğü ve koma; cilde mısır kabuk uygulamak için güvenli olup olmadığını bilmek için yeterli bilgi yok; Özel Önlemler ve Uyarılar: Gebelik ve meme -Besleme: herkes mısır cockle kullanmak için güvensiz olduğunu. Eğer hamileyseniz veya meme -Besleme iseniz, bunu kullanmak için değil ekstra bir neden olarak bebeğin sağlığını var.

Şu anda MISIR COCKLE Etkileşimleri hiçbir bilgiye sahip

mısır cockle uygun dozu kullanıcının yaşına, sağlık ve diğer bazı koşullar gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Şu anda mısır cockle için doz uygun bir aralığı belirlemek için yeterli bilimsel bilgi yoktur. Doğal ürünler her zaman mutlaka güvenli olmadığını akılda tutmak ve dozlarda önemli olabilir. Ürün etiketleri ile ilgili yönergeleri izleyin ve kullanmadan önce eczacınıza veya doktorunuza veya diğer sağlık uzmanına danışın emin olun.

Referanslar

Gerçekler ve Karşılaştırmalar tarafından Doğal Ürünler gözden geçirilmesi. Louis, MO: Wolters Kluwer Co., 1999

Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Tüketici Version. Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Professional Version bkz. ÂTherapeutic Araştırma Fakültesi 2009.

Örn. Ginseng, C vitamini, depresyon