sağlık yardım e-posta?

Can kilo gelen kutunuza yardım ne var?

Kesinlikle, Beltsville, Md Leah Carmel diyor.

Ben 2003 Haziran ayından bu yana ‘ın Kilo Kaybı Kliniği birlikte oldum ve ben 79 lira toplam kaybettik, ben hıçkırık payımız yaşadım, ama yardımı ile birlikte chugging sakladım “Carmel,” diyor haftalık bültenler ve günlük e-postaların ‘Kelimeler tarafından Lose.

Ona göre, bu bültenler – diyet, egzersiz ve sağlığına ilişkin makalelere bağlantılar ile; Kilo Kaybı Kliniği üyesi durum raporları; ve sağlık bilinçli yemek tarifleri – yani istenmeyen göre çok daha fazladır.

Tüm haber bültenleri dolu büyük bir 6-inç bağlayıcı var ve her çıktısını tarafından ‘Lose Kelimeler,’ “Carmel diyor.” Ben geri dönmek ve gerektiğinde onları okumak ve bu benim motivasyon devam ediyor.

En azından, bu sağlıkla ilgili e-postalar sürekli bir diyet geldiğinde – Gerçekten de, yeni bir çalışmada popüler görüş aksine, istenmeyen sağlığınız için iyi olabileceğini göstermektedir.

Alberta, Kanada Üniversitesi’ndeki araştırmacılar, sağlıklı bilgiler içeren e-postalar Kanadalı bir grup işçi üzerinde olduğunu etkileri baktı. 12 haftalık çalışma süresi boyunca, grubun 1566 üyesi sağlıklı beslenme ve fiziksel aktivite ile ilgili haftalık mesajlar var. 555 kişilik bir karşılaştırma grubu e-postaları almadı.

Araştırmacılar e-posta alamadım olanlar hakkında% 11 fiziksel aktivitede azalma olurken e-posta aldım grup, yaklaşık% 3 oranında fiziksel aktivite düzeyleri artmış ve yeme alışkanlıklarını geliştirilmiş bulundu ve sağlıklı beslenme sadece hafif bir artış kaydetti alışkanlıkları. Diğer grubun ortalama BMI hafifçe artarken e-posta grubu da, ortalama BMI (vücut kitle indeksi) küçük bir azalma ile sona erdi.

E-posta alıcıları Temmuz / Ağustos 2005 sayısında yayınlanan çalışmaya göre, “daha fazla avantaj ve fiziksel aktivite katılımı az dezavantajları, fiziksel aktivite, fiziksel aktiviteye katılmak için daha fazla niyeti katılmak için güçlü olmak daha fazla güven ve algılanan” ortaya Sağlığın Geliştirilmesi Dergisi.

“Bu çalışmanın bulguları e-posta tabanlı fiziksel aktivite ve beslenme mesajlar fiziksel aktivite tutum ve davranışlar ve beslenme lı davranış küçük değişiklikler üretebilir öneririz,” Araştırmacılar yazdı.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …