Sağlıklı ve güvenli bir yaz tatili için kontrol listesi

bu yaz eğlenirken sağlıklı çocuklarınızı tutmaya yardımcı olmak için bu güvenlik kontrol listesini kullanın; Doldurulabilir su şişeleri. Onlar oynamak için dışarı gitmeden önce çocukların soğuk su ya da bir spor içeceği 12 ons içmelisiniz. Ve onlar oyunlar sırasında su molaları almalıdır. Çocuklarınız bir takım kampına veya oyun giderseniz, onlar bir gün onların su şişesi birkaç kez dolum emin olun.

Güneş koruması. geniş kenarlı şapka, güneş gözlüğü ve güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmayı azaltmak için çocuğunuzun cildi kapsayacak pamuklu giysiler alın.

Güneş kremi. en az 30 SPF 6 aydan büyük çocuklar için her gün geniş spektrumlu bir güneş kremi kullanın. (Bu güneş dışında bebeklerin tutmak için en iyisidir). yüzme, terleme sonrasında, ya da güneşte fazla 2 saat sonra yeniden uygulayın.

Kask. Çocuklarınız jantlar bisiklet, scooter, ya da diğer sette uzak sürmeden önce, onlar iyi oturan kask emin olun.

Koruyucu spor malzemeleri. Çocuklarınızın takım sporları oynarsanız, uygun dişli olduğundan emin olun. Sporun bağlı olarak, bu çocuğunuzun oynayacak yüzeyi için özel olarak yapılmış bir ağız koruma, yüz maskesi, kask, yastıkları ve ayakkabı içerebilir.

Emniyet planı. Çocuklarınız oynamak için dışarı çıkmadan önce, Acil bir durumda yapmanız gerektiğini ve ne nasıl ulaşabileceklerini içeren bir güvenlik planı üzerinde anlaşma.

Böcek sprey. keneler veya sivrisinekler bölgenizde ortak ise, DEET ile itici uygulamak, ama sürece size ihtiyacınız olan için çalışacak en düşük konsantrasyon için gidin. % 30 DEET, yaklaşık 5 saat boyunca çalışırken,% 10 DEET itici, yaklaşık 2 saat için etkilidir. Günde birden fazla kez DEET’in yüksek konsantrasyon ile bir sprey geçerli değildir. limon okaliptüs yağı da sivrisinek karşı koruyabilirsiniz.