Şeker hastalığını kontrol et. Hayat için. Kampanya bilgileri

Diyabeti Önlemek İçin 50’den Fazla Yol Seçin; Prevengamos la diabetes tipo 2. Paso a Paso

Şeker Hastalığını Kontrol Et. Hayat için. Kampanya Bilgisi

Kampanyaya Genel Bakış

NDEP’den gelen bilgiler konuya göre mevcut

Diyabet kontrolünün önemi ve yararları konusunda farkındalığın artırılması; “Yaşam İçin Şeker Hastalığını Kontrol Et” ana hedefi. kampanya. ; Kampanya, general için özel malzemeler ve mesajlar içerir; Izleyici ve yüksek riskli popülasyonlar. Kampanya malzemeleri arasında eğitim materyalleri; Örnek makale ve radyo, baskı ve televizyon için PSA’lar.

29.1 milyon Amerikalı diyabet hastası. Diyabet önde gelen nedenlerden biridir; ABD’de ölüm ve sakatlık. Yetişkin körlüğünün önde gelen sebebidir; Son aşama böbrek hastalığı ve ayak veya bacağın amputasyonları. Ayrıca insanlar koyar; Kalp rahatsızlığı ve inme riski artar. Ancak hastalığa karşı halkın bilinçliliği; Çok düşüktür ve diyabetli birçok insan yaptıkları her şeyi anlamıyor; Hastalıklarını kontrol altına alıp komplikasyonları önlemek.

Şeker Hastalığını Kontrol Et. Hayat için. Kampanya Malzemeleri

Diyabetinizi Kontrol Edin. Hayat için. Ulusal Diyabet Eğitiminden kampanya; Program, diyabetli insanlar için kapsamlı kontrolün önemini vurguluyor .; HHS’nin Ulusal Diyabet Eğitim Programı ortak bir ulusal girişimdir; Theernment ve Hastalık Kontrolü Merkezleri’nin sponsorluğunda; Ve Önleme.

Diyabetli Yetişkinler İçin Yaşamak; Çocuklar ve Ergenler İçin Diyabetli Yaşamak; Yetişkinler için Risk ve Önleme; Çocuklar ve Ergenler için Risk; Sağlık Uzmanları; Topluluk Kuruluşları

İlgili bir NDEP kampanyası olan Diyabet Yönetimi – kolay değil, ama buna değer. Diyabetin ciddiyetini, komplikasyonları önlemek veya geciktirmek için hastalığın idaresindeki önemi anlatan mesajlar, diyabetin idare edilmesinin kolay olmadığını düşünen mesajlar içeriyor. Buna değer ve bir plan yapmanın önemi. Baskın kamu hizmeti duyurusu ve poster serisi, etnik köken ve yaş çeşitliliğini yansıtan, diyabetli yaşayan ülkenin dört bir yanından insanları kapsıyor.

NDEP’den gelen bilgiler konuya göre mevcut

Diyabetli Yetişkinler İçin Yaşamak; Çocuklar ve Ergenler İçin Diyabetli Yaşamak; Yetişkinler için Risk ve Önleme; Çocuklar ve Ergenler için Risk; Sağlık Uzmanları; Topluluk Kuruluşları